Producent liter reklamowych

Litery podświetlane

Bezpośrednio od producenta liter reklamowych.
Bezpłatna wycena projektu.
Posiadamy własny park maszynowy. 

doświadczenie

Istniejemy na rynku od 1994 roku

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w produkcji kasetonów i liter podświetlanych. Dostarczamy elementy reklamowe na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz wsparciem gwarancyjnym.

Własny park maszynowy

Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy, przystosowany do produkcji reklam świetlnych oraz liter przestrzennych od bardzo dużych rozmiarach

Bezpłatna wycena

Wysyłając zapytanie ofertowe w ciągu najpóźniej 2 dni roboczych otrzymasz ofertę. Tworzymy pod indywidualne potrzeby klienta, produkty na zamówienie.

Darmowa konsultacja

Zanim wyślesz zapytanie ofertowe, możesz skonsultować swoje potrzeby dzwoniąc pod numer 796969595. Doradzamy rozwiązania, dopasowujemy je do budżetu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Bezpłatny dojazd do klienta

W przypadku reklam wielkogabarytowych niezbędne jest wykonanie pomiarów oraz poznanie specyfiki docelowego miejsca montażu reklamy.

długość gwarancji

Gwarancja do 7 lat

Podstawowa gwarancja jakiej udzielamy to 3 lata. W zależności od wybranych opcji można ją wydłużyć do 7 lat. Oświetlenie LED, elementy konstrukcyjne, czujniki zmierzchu. Na wszystkie elementy otrzymują Państwo gwarancję. Działamy na rynku od 1994 roku. Nasze reklamy świecą w całym kraju przyciągając uwagę klientów.

nasze Realizacje

Wybrane Prace

Producent liter reklamowych

Litery reklamowe w ofercie

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Referencje

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość produktów. W tym przypadku klasa wykonanych reklam jest wysoka. W biznesie nic tak nie liczy się jak dotrzymywanie terminów - polecany wykonawca doskonale to rozumie. Prace świadczone przez przedsiębiorstwo są realizowane najsprawniej na rynku. Robiąc internesty z przedsiębiorstwem, kontrahent może spodziewać się kompetentnego doradztwa. Przedsiębiorstwo proponuje szeroko zakrojoną pomoc przy utrzymaniu produktu.

Client Since 1995

Niniejszym listem udzielamy referencji firmie "JUWEX" z siedzibą w Nysie, przy ul. Piłsudskiego 42, za profesjonalne podejście i solidne wykonanie usług dla naszej firmy. Pracownia wykonała i zamontowała dla nas wiele reklam zewnętrznych oraz wewnętrznych, typu: kasetony świetlne, litery 3D, elementy stoiska pod zabudowę targową. Wykonane usługi przez w.w. firmę odznaczyły się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem oraz perfekcyjnym podejściem do powierzonych zadań wykonanych w terminie. Firma posiada własną linię produkcyjną, co jest dodatkową zaletą. Polecamy firmę "JUWEX" jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi fachowo, rzetelnie i profesjonalnie, a nasza wieloletnia współpraca jest dowodem wysokiej jakości wykonywanych usług.

Client Since 1995

Z firmą reklamową JUWEX, współpracujemy od 2007. Pracownia wykonała i zamontowała dla nas wiele reklam zewnętrznych i wewnętrznych. Wspólnie otwieraliśmy nowe obiekty oraz obsługiwalismy działające. Produkowane w Pracowni Reklamy kasetony świetlne, litery 3D oraz inne formy reklamowe są bardzo dobrej jakości. Firma ta ma własną produkcję, jest godna polecenia do realizacji zamówień inwestycyjnych. Tak długoletnia współpraca świadczy o solidności i dobrej współpracy.

Pan Krzysztof doradził jakie rozwiązanie wpasuje się w architekturę. Zrezygnowałem z jaskrawego neonu na rzecz kasetonu podświetlanego. Przygotowane wizualizacje umieszczenia reklamy na budynku ułatwiły wybór rozwiązania. Rozszerzyłem gwarancję na 10 lat. Oceniając współpracę z Litery3D : zdecydowanie polecam.

Client Since 1995

napisz do nas

Zapytanie o wycenę

 

KONTAKT / WYCENY

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Otrzymywanie wiadomości o nowościach, raz w miesiącu

13 + 5 =

Producent Reklam Świetlnych

LITERY 3D led & neon

ADRES:

48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 42
NIP: 753 100 73 17
NR KONTA: swift WBKPPLPP
PL 82 7999 9995 0651 9080 9304 0001

KONTAKT TELEFONICZNY:

796-969-595 (Wyceny Gosia)
77 433 62 01
(Biuro)
77 433 18 87 (Biuro)

ZAPYTANIA OFERTOWE

E-mail: wyceny@litery3d.com